“Сучасні методи і практичне застосування Транзакційного Аналізу”. Саме така назва конференції, що відбудеться 4-6 липня 2019 року у місті Черкаси.

Українська Асоціація Транзакційного Аналізу (UATA) у співпраці з Європейською Асоціацією Транзакційного Аналізу (EATA) уперше організовує такого рівня конференцію в Україні.

Уже відомі імена основних спікерів на Пленарному засіданні конфереції:

Гюнтер Йозеф Мор, Німеччина DGTA Тренер та супервізор ТА. Автор текстів: “Я і свідомість”, “Індивідуальна і організаційна ТА 21 століття”, “Зростання і зміна організацій”. Тренер з системного та багаторівневого навчання. Член редакційної ради Міжнародного журналу TA Research, журналу Transactional Analysis і Zeitschrift für Transaktionsanalyse. Старший тренер DBVC і BDP, супевізор BDP.

Тема виступу: ” Сучасний транзакційний аналіз в дії” “Транзакційний аналіз 21 століття – це ТА, який можна застосувати в сучасному соціальному контексті. На виступі буде продемонстровано випадки застосування ТА в багаторівневій перспективі, а саме: процес укладання контрактів в більш закритій системі тренінгів з ТА. Мотивація команд крізь призму ТА, використання теорії ролей. Взаємодія ТА та оцінки результатів. Таким чином, ми зможемо розглянути особистий, командний та організаційний рівень взаємодії в організації. Можна буде поглянути на себе як на посередника процесу для інших, дізнатися про те, які характеристики він містить, та зрозуміти чи підходять вони для тренерської системи”.

Раві Вельч, Німеччина Психотерапевт / Науковий керівник, Учитель Дхарми Раві Вельч вперше познайомився з ТА в 1972 році, коли його батьки склали екзамен на СТА в Каліфорнії. Вони отримали членство в 1976 р. При підтримці Джекі Шифф в інституті Катексиса (Каліфорнія) рік по тому Раві переїхав до Каліфорнії, щоб викладати в школі Катексиса і далі вивчати психологію.

Тема виступу на конфереції: “Інтимний простір: створення простору, в якому можуть відбуватися терапевтичні зміни”.

«Ми витрачаємо багато часу на вивчення терапевтичних втручань, технік і навичок. Більша частина нашого тренінгу буде присвячена саме цьому. Але як ми насправді це робимо? Як ми створюємо простір, де будуть відбуватися терапевтичні зміни? Як ми ставимося до клієнтів у цьому просторі професійних стосунків? І в просторі з собою. Давайте, поглянемо на цей аспект – простір, в якому відбувається терапія, фактори, які будуть впливати на визначення цього простору. Проаналізуємо як його ефективно використовувати, щоб створити оазіс, в якому будуть відбуватися зміни та трансформації»

Кузнєцов Ігор Валерійович, Україна Асистент кафедри загальної, дитячої, судової психіатрії і наркології Працює на кафедрі з 1991 року. Закінчив Київський медичний інститут імені О.О. Богомольця у 1982 році, проходив інтернатуру за фахом «Психіатрія» в клінічній психо-неврологічній лікарні імені І.П.Павлова. У 1985 році проходив спеціалізацію за фахом «Психіатрія» у місті Мінськ на кафедрі «Психіатрії» інституту удосконалення лікарів. З 1986 року по 1989 рік проходив аспірантуру в НДІ судової психіатрії імені В.П.Сербського міста Москва. З 1989 року по 1991 рік працював психіатром – експертом в судово -психіатричному відділенні лікарні імені Павлова. На кафедрі є куратором циклів тематичного удосконалення, спеціалізації та передатестаційних циклів за спеціальностями «Дитяча психіатрія», «Судово – психіатрична експертиза». Є автором 7 робіт з судово – психіатричної експертизи неповнолітніх та співавтором підручника «Детская психоневрология» (під редекцією професора Булаховой Л.А., 2001 рік).

Тема виступу на конфереції: біопсихосоціальний підхід у дитячій психіатрії