“Запрошуємо до психотерапевтичної групи для роботи з такими темами:

– Як з користю для себе виходити з психологічних ігор в родині, на роботі чи в іншому середовищі.
Мовою Транзакційного аналізу тему можна сформулювати так: «Чому ми жертвуємо собою, рятуємо інших чи звинувачуємо інших у своїх проблемах? 7 важливих кроків для виходу із психологічних ігор».
– Вихід з ігор допомагає зупинити процес, коли люди відчувають себе винними, використаними, зайвими, непотрібними, рятівниками ситуацій без потреби, жертвами обставин, переслідувачами.
– Така терапевтична робота допоможе відчути себе впевненішим, здатним відчувати і говорити про свої потреби, більше турбуватися про себе, стати більш активним, стати переможцем у своєму житті, казати “ні” зайвому, казати “так” важливому, більш ефективно проводити час.

Дана терапевтична робота допомагає розпізнати психологічні ігри, в які ми потрапляємо і тим самим можемо шкодити собі. Така робота допомагає знайти способи, як не грати в ігри, та змінити свою позицію в стосунках з іншими людьми на виграшну.
В даному тренінгу застосовуються такі концепції Транзакційного аналізу: аналіз психологічних ігор, Драматичний трикутник Карпмана, Трикутник переможця (Ейсі Чой), техніка Прийняття нового рішення (Гулдінги). А також такі арт-терапевтичні техніки: пісочна терапія, “футболки”.

Загальна тривалість терапевтичного тренінгу: 6 зустрічей по 6 години кожна (залежно від кількості учасників)

Вартість: 600 грн. за одну зустріч.
Передоплата – 200 грн.
Передоплата не повертається. Дата початку може змінюватися у випадку, коли група не набралася. Передоплата повертається, якщо група не відбувається з причини організаторів.

Періодичність зустрічей: один раз на 2 тижні (або за рішенням групи це може бути інша періодичність, проте не довше, ніж раз /місяць)

Психотерапію проводить – Валентина Захарченко, сертифікований транзакційний аналітик в області психотерапії європейського реєстру, CTA-P-EATA.

Реєстрація: 093-063-40-15 (Осадчук Юлiя)