Українська асоціація Транзакційного аналізу сприяє розвитку та поширенню методу в нашій країні.
Дуже раді тому, що в цьому році відбуваються нові зустрічі наших колег з різними діячами ТА. В травні відбулося знайомство з тренером Річардом Ерскіном.
Дякуємо Ганні Яворській (ТСТА (п) за організацію цього навчання. Вдячні всім, хто мав змогу приєднатися до вебинару та навчатися. Чекаємо нових можливостей для навчання з тренером.
Окремо дякуємо колегам за бажання знайомити світ з красою України, Вы та наші вишиванки – чудові.
![](https://uata.org.ua/wp-content/uploads/2020/06/99010984_2686645964958477_4635643092601405440_o.jpg)