Новорічна ТА-вечірка відбулася для всіх членів УАТА онлайн. Ми раді були розділити з Вами тепло, силу від цього року та готовність до нових горизонтів у новому.
УАТА щиро вдячна Ганні Яворській, ТСТА-п за підтримку такої ідеї–подарунку для членів УАТА. Дякуємо за підготовку теми: «Медитація в практиці ТА-терапевта». Ми цінуємо Ваш вклад, щедрість та професіоналізм.
І гарна новина для всіх членів УАТА: на початку нового року очікуйте на ще один подарунок від Української асоціації Транзакційного аналізу![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t84/1/16/1f381.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t84/1/16/1f381.png)
Спасибі всім учасникам за довіру та приналежність.