Таким був семінар, який завершив називачйно теплий проєкт для членів УАТА.
Ганна Яворська, тренер і супервізор у напрямі Транзакційний аналіз підготувала семінар про формування сценарію. Важливою інформацією стала теорія про палімсест сценарію.
Цінним для практиків було почути як працювати з тілесним сценарієм під час пандемії, опираюсь на теорію Р.Ерскіна про стабілізацію, регуляцію, відновлення, покращення досвіду.
УАТА дякує Ганні Яворській за ініціативу та підтримання цінностей організації.
Спасибі усім учасникам.
![](https://scontent.fkbp1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/s600x600/166747304_752349782140002_7057938671313952566_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=OgLK1F1TMawAX81n0nU&_nc_ht=scontent.fkbp1-1.fna&tp=7&oh=d17d5d363e88601452805f9b29f2adcc&oe=60A54E52)
![](https://scontent.fkbp1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/s600x600/167104997_752349818806665_5078121719897559631_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=GC6id-5QgnIAX_E_Vbs&_nc_ht=scontent.fkbp1-1.fna&tp=7&oh=f95d225e3f0c5e2530de82c516cb2690&oe=60A74990)