Інформація від делегата Ірини Тепаленко: “Шановні члени УАТА, до Вашої уваги інформація стосовно фінансових грантів для членів УАТА від Європейської асоціації ТА.
ЄАТА щорічно виділяє суму для підтримки 2 членів Національних асоціацій у кількох напрямах:
![1️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7a/1/16/31_20e3.png)
![2️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/32_20e3.png)
![3️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb8/1/16/33_20e3.png)
Максимальна сума становить 300 євро для однієї особи. Для того, щоб подати заявку на участь в отриманні гранту, необхідно до 31 листопада 2021 року надіслати лист на адресу Делегата Ірини Тепаленко uatadelegate@gmail.com, вказавши:
![?️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![?️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![?️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Усі заяви розглядає Правління УАТА, після чого Делегат передає дві затверджені заяви до ЄАТА.
Пишаємося такою плідною співпрацею УАТА та ЄАТА
“.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)