21-22 жовтня 2022 року курс «Транзакцйіний аналіз-101» онлайн у м. Київ
Запрошуємо Вас на дводенний семінар з психології у методі Транзакційного аналізу.
Проходження даного курсу може стати важливим кроком:
![🗝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td/1/16/1f5dd.png)
![🗝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td/1/16/1f5dd.png)
![🗝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td/1/16/1f5dd.png)
Даний курс буде корисним:
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Курс «Транзакцйіний аналіз-101» познайомить вас з такими поняттями та концепціями:
![☘️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t14/1/16/2618.png)
![☘️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t14/1/16/2618.png)
![☘️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t14/1/16/2618.png)
![☘️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t14/1/16/2618.png)
![☘️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t14/1/16/2618.png)
![☘️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t14/1/16/2618.png)
![☘️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t14/1/16/2618.png)
Даний дводенний семінар офіційно визнаний Міжнародною та Європейською асоціаціями з Транзакційного аналізу як вступний курс в метод Транзакційного аналізу (ТА). Він є самостійним курсом та обов’язковим для проходження чотирьохрічного навчання на 202 курсі та для сертифікації в ТА. Учасники курсу отримають сертифікати європейського зразка.
Транзакціний аналіз – це психологічний метод, філософією якого є: «Всі люди – ОК». Кожна людина здатна думати, усвідомлювати, вирішувати свої проблеми, змінювати своє життя, поліпшувати його, довіряти собі і відкрито висловлювати свої бажанням та виражати почуття, досягати поставлених цілей.
Е. Берн, засновник методу Транзакційний аналіз: «Найважливіший дозвіл – це дозвіл любити, змінюватися і робити все добре. Людину, яка отримала такий дозвіл, легко відрізнити від людини зв’язаної по руках і ногах».
![🎓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1/16/1f393.png)
Валентина Захарченко, сертифікований транзакційний аналітик європейського реєстру в області психотерапії (СТА-п), попередній тренер і супервізор в області психотерапії (ПТСТА-п), інструктор 101 курсу. Член УАТА, ЄАТА, MATA, УСП.
Семінар відбудеться: 21-22 жовтня 2022 року
Час проведення: 10:00-17:30
Реєстрація за анкетою:
![📝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcc/1/16/1f4dd.png)
Контакти:
тел. +380501072021
ariadnapsy3@gmail.com