Колеги, члени УАТА, ми дякуємо Вам за теплу зустріч в день трагічних для України роковин – 24 лютого. Цього року втрат та насилля проти українців ми всі черпали силу та ресур в єдності і згуртованості в нашому професійному колі. І цього дня ми вирішили побути годину разом.
Така зустріч стала важливою і значимою як визнання нашої спільної трагедії і наслідків, пам’ять загиблих та для пошуку джерел для того, щоб продовжувати створювати та розвиватися.
Дякуємо Вікторії Старченко, президентові УАТА, ПТСТА-п, за підтримку ідеї та проведення такої цінної зустрічі.
Ми вдячні Ганні Яворській, ТСТА-п, за представлення концепції Мотиваторів (Ф.Інгліш) та візуалізацію до кожного з Мотиваторів, що допомогло учасникам прожити та прийняти важливе, попрощатися з зайвим. Разом із Сергієм Мордюшенко, ПТСТА-п, ми зробили Капсулу Перемоги про наші мрії, що є важливим мостом у наше стабільне майбутнє.
![](https://uata.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/333949268_596341451991604_8569143826475564638_n-1024x597.jpg)
![](https://uata.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/334061371_1122699338405485_1146195484734265604_n-1024x609.jpg)