Запрошуємо Вас на курс «Транзакційний аналіз-101» 30 червня- 01 липня 2023 року. Семінар проводить європейський сертифікований викладач. Формат навчання – онлайн, з можливістю приєднатися до курсу поглибленого вивчення Транзакційного аналізу-202.
Курс “Транзакційний аналіз-101” – дводенний семінар з психології, що дає можливість зробити важливі кроки:
![🗝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td/1/16/1f5dd.png)
![🗝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td/1/16/1f5dd.png)
![🗝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td/1/16/1f5dd.png)
Даний курс буде корисним:
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![](https://uata.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/353763954_639935698180909_1187319671725060328_n-300x300.jpeg)
![☘️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t14/1/16/2618.png)
![☘️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t14/1/16/2618.png)
![☘️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t14/1/16/2618.png)
![☘️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t14/1/16/2618.png)
![☘️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t14/1/16/2618.png)
![☘️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t14/1/16/2618.png)
![☘️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t14/1/16/2618.png)
Даний дводенний семінар офіційно визнаний Міжнародною та Європейською асоціаціями з Транзакційного аналізу як вступний курс в метод Транзакційного аналізу (ТА). Він є самостійним курсом та обов’язковим для проходження чотирьохрічного навчання на 202 курсі та для сертифікації в ТА. Учасники курсу отримають сертифікати європейського зразка.
Транзакціний аналіз – це психологічний метод, філософією якого є: «Всі люди – ОК». Кожна людина здатна думати, усвідомлювати, вирішувати свої проблеми, змінювати своє життя, поліпшувати його, довіряти собі і відкрито висловлювати свої бажанням та виражати почуття, досягати поставлених цілей.
Е. Берн, засновник методу Транзакційний аналіз: «Найважливіший дозвіл – це дозвіл любити, змінюватися і робити все добре. Людину, яка отримала такий дозвіл, легко відрізнити від людини зв’язаної по руках і ногах».
![🎓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1/16/1f393.png)
Валентина Захарченко, сертифікований транзакційний аналітик європейського реєстру в області психотерапії (СТА-п), попередній тренер і супервізор в області психотерапії (ПТСТА-п), інструктор 101 курсу. Член УАТА, ЄАТА, MATA, УСП.
Реєстрація в анкеті:
![📝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcc/1/16/1f4dd.png)
Контакти:
тел. +380501072021
ariadnapsy3@gmail.com