Важливі новини!
В Українській Асоціації Транзакційного Аналізу (УАТА) розпочала роботу нова група талановитих науковців! ![🧠](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/2/16/1f9e0.png)
![📚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te8/2/16/1f4da.png)
![🥳](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc/2/16/1f973.png)
![🧠](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/2/16/1f9e0.png)
![📚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te8/2/16/1f4da.png)
На даний момент наші вчені кандидати наук та докторанти активно аналізують останні теоретичні джерела з Транзакційного Аналізу за обраними напрямами наукового дослідження. Ми впевнені, що їхня робота принесе нові важливі відкриття в галузі психотерапії і Транзакційного Аналізу. ![🤔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/2/16/1f914.png)
![💡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdb/2/16/1f4a1.png)
![🤔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/2/16/1f914.png)
![💡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdb/2/16/1f4a1.png)
Залишайтеся з нами, щоб бути в курсі всіх останніх новин та досягнень нашої наукової групи! ![🔬](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1d/2/16/1f52c.png)
![👩🔬](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/teb/2/16/1f469_200d_1f52c.png)
![](https://uata.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/397343619_717332597107885_5541570507233599398_n-1024x640.jpg)
![🔬](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1d/2/16/1f52c.png)
![👩🔬](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/teb/2/16/1f469_200d_1f52c.png)
![](https://uata.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/397343619_717332597107885_5541570507233599398_n-1024x640.jpg)