Колеги, до Нового року приймайте подарунки від УАТА. Один з них буде від відділу бібліотеки нашої асоціації. Зокрема, в бібліотеці УАТА буде викладено презентації ведучих XV Всеукраїнської конференції з ТА, що проходила в листопаді. Всі члени УАТА матимуть доступ до цих матеріалів і зможуть ознайомитися, навіть якщо не брали участь в конференції.
На сайті бібліотеки викладаються презентації за згоди ведучого майстерні, і їх буде значно більше, ніж Ви бачите на фото нижче.
![](https://uata.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/406980157_734115348762943_3798847742195257293_n.jpg)
![](https://uata.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/406893181_734115415429603_607858828010593863_n-1024x588.jpg)
![](https://uata.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/406609192_734113298763148_7567925897247734361_n.jpg)
![](https://uata.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/406905616_734115358762942_8504772967679750838_n-1024x764.jpg)
![](https://uata.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/406917720_734115275429617_3070704382040194819_n-1-1024x673.jpg)
![](https://uata.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/406908073_734115325429612_2619631349775784812_n.jpg)
![](https://uata.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/406908623_734115288762949_4038532979394869902_n-1024x573.jpg)
Бажаємо Вам приємного передсвяткового настрою.