Ми вдячні нашому делегатові в ЄАТА Ірині Тепаленко за активну позицію, послідовність у позиціонуванні УАТА в європейській спільноті. На час каденції Ірини випали важкі випробування для українців через жорстоку війну проти України. Однак Ірина знаходить можливості та підтримку колег надійно та безпечно представляти інтереси нашої національної організації на європейському рівні.
Інтервʼю Ірини та інші матеріали про життя організації Ви можете прочитати в Бюлетені 2023 на офіційному сайті за посиланням
![](https://uata.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/423326992_769285251912619_8155433567005233916_n-214x300.jpg)
Стати членом УАТА та продовжити членство можна до 1 березня 2024. Деталі на офіційному сайті за посиланням