Ми дякуємо президенту УАТА Вікторії Старченко за надійне та послідовне лідерство в нашій організації. Вікторіі як президентові вдається приймати виклики часу, реагувати на них, навчатися цьому та навчати інших. Завдяки цьому посилюється внутрішня комунікація в організації між усіма підрозділами, запрошуються члени організації до відкритої дискусії, розвивається зовнішня комунікація з ЄАТА та національними асоціаціями інших країн. Читайте інтерв’ю ’ю президента УАТА Вікторії Старченко та інші матеріали про життя організації в
![](https://uata.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/423481452_769279788579832_3875822100256278911_n-214x300.jpg)
Стати членом УАТА або продовжити членство можна до 1 березня 2024 року. Деталі за посиланням