Запрошую в свій 10 місячний проект по роботі з токсичним почуттям сорому і провини . Це терапевтична група, в просторі якої можна вивчити особливості формування цих почуттів, дізнатися більше про свій сценарний процес і в колі підтримки і захисту віднайти шлях до самопідтримки і гідності
Старт 9 березня
Ще є 3 місця
Будь-які питання мені можна поставити в месенджерах за номером 380977786526
Буду рада, долучайтесь ![🤗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t56/2/16/1f917.png)
![🤗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t56/2/16/1f917.png)
![](https://uata.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/424933164_784137323760745_2190508619268233604_n-723x1024.jpeg)