Запрошуємо Вас на «Транзакційний аналіз-101» 12-13 вересня 2024 року в онлайн з можливістю приєднатися до курсу поглибленого вивчення Транзакційного аналізу-202, який стартує 17-18 Жовтня 2024 року
Курс “Транзакційний аналіз-101” – дводенний семінар з психології, що дає можливість зробити важливі кроки:
![🗝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/2/16/1f5dd.png)
![🗝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/2/16/1f5dd.png)
![🗝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/2/16/1f5dd.png)
Даний курс буде корисним:
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/2/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/2/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/2/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/2/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/2/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/2/16/1f1fa_1f1e6.png)
Курс «Транзакцйіний аналіз-101» познайомить вас з такими поняттями та концепціями:
![☘️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t95/2/16/2618.png)
![☘️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t95/2/16/2618.png)
![☘️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t95/2/16/2618.png)
![☘️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t95/2/16/2618.png)
![☘️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t95/2/16/2618.png)
![☘️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t95/2/16/2618.png)
![☘️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t95/2/16/2618.png)
Транзакціний аналіз – це психологічний метод, філософією якого є: «Всі люди – ОК». Кожна людина здатна думати, усвідомлювати, вирішувати свої проблеми, змінювати своє життя, поліпшувати його, довіряти собі і відкрито висловлювати свої бажанням та виражати почуття, досягати поставлених цілей.
Е. Берн, засновник методу Транзакційний аналіз: «Найважливіший дозвіл – це дозвіл любити, змінюватися і робити все добре. Людину, яка отримала такий дозвіл, легко відрізнити від людини зв’язаної по руках і ногах».
![🎓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc4/2/16/1f393.png)
Валентина Захарченко, сертифікований транзакційний аналітик європейського реєстру в області психотерапії (СТА-п), попередній тренер і супервізор в області психотерапії (ПТСТА-п), інструктор 101 курсу. Член ЄАТА, MATA, УСП, член Української Асоціації Транзакційного Аналізу (УАТА),
![📝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/2/16/1f4dd.png)
Контакти: тел. +380501072021. ariadnapsy3@gmail.com
Реєстрація в анкеті за посиланням:
![Возможно, это изображение 1 человек и текст «ПОЧАТОК НАВЧАННЯ: ТРАНЗАКЦЙНИЙ АНАЛИЗ У ПСИΧΟТΕΡΑПΊ ТРЕНЕР ВАЛЕНТИНА ЗАХАРЧЕНКО ПТСТА-Л-ЕАТА 101 12-13 ВЕРЕСНЯ 2024 202 17-18 ЖоВтня 2024 Реестрация ЛюБОВ БАРКОЦИ +380501072021 050 107 2021»](https://scontent.fbts7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/433991306_811521547688989_5006505158148876209_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=P4igQFEjWJ0Ab4fMnfq&_nc_ht=scontent.fbts7-1.fna&oh=00_AfC1AV0096xJleOrW0dCiznZO1zs3O23oMUNhGyL7XPI-g&oe=66220570)