Запрошуємо Вас на навчання в методі Транзакційного аналізу. на курсі «Транзакційний аналіз-101» 12-13 вересня 2024 року онлайн, з можливістю приєднатися до курсу поглибленого вивчення Транзакційного аналізу, який стартує відразу – 17-18 Жовтня 2024 року.
Курс “Транзакційний аналіз-101” – дводенний семінар з психології, що дає можливість зробити важливі кроки:
![🗝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/2/16/1f5dd.png)
![🗝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/2/16/1f5dd.png)
![🗝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/2/16/1f5dd.png)
Даний курс буде корисним:
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/2/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/2/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/2/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/2/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/2/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/2/16/1f1fa_1f1e6.png)
Курс «Транзакцйіний аналіз-101» познайомить вас з такими поняттями та концепціями:
![☘️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t95/2/16/2618.png)
![☘️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t95/2/16/2618.png)
![☘️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t95/2/16/2618.png)
![☘️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t95/2/16/2618.png)
![☘️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t95/2/16/2618.png)
![☘️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t95/2/16/2618.png)
![☘️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t95/2/16/2618.png)
Транзакціний аналіз – це психологічний метод, філософією якого є: «Всі люди – ОК». Кожна людина здатна думати, усвідомлювати, вирішувати свої проблеми, змінювати своє життя, поліпшувати його, довіряти собі і відкрито висловлювати свої бажанням та виражати почуття, досягати поставлених цілей.
Е. Берн, засновник методу Транзакційний аналіз: «Найважливіший дозвіл – це дозвіл любити, змінюватися і робити все добре. Людину, яка отримала такий дозвіл, легко відрізнити від людини зв’язаної по руках і ногах».
![🎓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc4/2/16/1f393.png)
Валентина Захарченко, сертифікований транзакційний аналітик європейського реєстру в області психотерапії (СТА-п), попередній тренер і супервізор в області психотерапії (ПТСТА-п), інструктор 101 курсу. Член ЄАТА, MATA, УСП, член Української Асоціації Транзакційного Аналізу (УАТА),
![📝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/2/16/1f4dd.png)
Контакти: тел. +380501072021. ariadnapsy3@gmail.com
Реєстрація в анкеті за посиланням:
![](https://uata.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/443717986_839406821567128_1664696559853541440_n-723x1024.jpg)