Наша відкрита гостьова лекція на тему «Техніки Транзакційного аналізу у первинній діагностиці клієнта» успішно відбулася! Це перша колаборація ГО Української асоціації Транзакційного аналізу (УАТА) та ВНЗ, безпосередньо з
кафедрою психології факультету гуманітарних технологій Черкаського державного технологічного університету.

Лекцію провів Сергій Мордюшенко — член УАТА, кандидат психологічних наук, доцент
кафедри психологічної діяльності в особливих умовах
Національного університету цивільного захисту України, сертифікований психотерапевт, попередній тренер та супервізор у методі Транзакційного аналізу.


Майже 80 (!)учасників долучились до цього заходу, серед них були науковці та практикуючі спеціалісти з таких закладів:





Ця співпраця УАТА та вищих навчальних закладів дуже важлива, оскільки сприяє збагаченню практичних навичок студентів та розвитку наукової співдружності. Це особливо актуально у світлі нового законодавства щодо психічного здоров’я в Україні, яке вимагає підвищення професійної кваліфікації та впровадження сучасних підходів у психологічну практику.
