Відбувся перший день Всеукраїнського табору Транзакційного аналізу.
Уже 6 років поспіль табір відбувається на природі, що дає можливість приїжджати всією родиною та обирати формат для свого дозвілля. Через пандемію цьогоріч табір відбувається онлайн і завдяки цьому учасники з інших країн змогли взяти участь.
УАТА рада підтримувати проект із такими цінностями. Вдячні організаторам –
Ганні Яворській та Оксані Павенській за Ваш вклад у розвиток ТА в Україні.
Дякуємо учасникам за участь, за теплі відгуки, за активність.
Дякуємо тренерам, які підготували та адаптували для онлайну свої майстер-класи.
У перший день роботи табору відбулися майстер-класи ТА для дорослих та діток, а також творчі майстерні.








Перший день минув в дружній і теплій атмосфері ТА. Чекаємо на завтра.

Другий день Всеукраїнського табору ТА минув у дружній, теплій атмосфері.
Дякуємо тренерам, організаторам, учасникам за спільний вклад в атмосферу.






Після обідньої перерви на учасників чекали творчі майстерні.





Українська асоціація Транзакційного аналізу висловлює вдячність організаторам Ганні Яворській та Оксані Павенській за ідею та організацію. Такого формату ТА-події немає в інших країнах. З гордістю підтримуємо такий проект. Бажаємо гарного настрою учасникам завтра!
Останній день Всеукраїнського табору ТА підготував для учасників багато корисної та цікавої інформації.
Зінаїда Нагорна презентувала майстер-клас «Як зробити перший крок, коли страшно наважитися на зміни». Тренер розповіла про почуття гніву, як воно формується та як допомогає рухатися. Дякуємо за цю можливість взяти собі ресурс, силу як діяти та досягати.
Марія Петрова представили семінар «Розвиток внутрішньої свободи і сили як основи успішності».
Спираючись на концепції Памели Левін і Джин Іслі Кларк, на майстер-класі була подана інформація про стадію ідентифікації. Саме цей період відповідає за свободу. Дякуємо за таку можливість пошуку внутрішної сили.
Заріна Севальнева на майстер-класі: «ТА і сімейні стосунки: вплив минулого на теперішні стосунки» підготувала теоретичну частину про різні варіанти шлюбу. А саме, яка мотивація може бути в основі союзу пари. Учасники мали можливість подосліджувати свої механізми і механізми своїх батьків. Дякуємо тренеру за творчий і натхненний семінар, який надає можливість для покращення життя.
На майстер-класі «Турбота: з чого вона складається і чому люди її потребують» Валентина Захарченко розповіла про концепцію Джин Іслі Кларк «Магістраль турботи». Дякуємо Валентині за чіткість і зрозумілість, яку турботу важливо давати собі та іншим, а яку потрібно зупиняти.
Майстер-клас Анни Конопляник «iSelf – як розвивається наша цифрова ідентичність» доторкнулася до сучаної теми онлайн простору. Дякуємо за таку можливість міркувати як можуть відрізнятися наші особистості в онлайн та офлайн просторі.
Вікторія Картренко працювала з дітками і в третій день табору. Цього разу дітки віком від 6 до 12 років мали змогу розібрати 5 драйверів. Дякуємо за вклад у популяризацію ТА серед молодого покоління.
Катерина Кривопишина на своїй творчій майстерні «уМовні посиденьки: суржик у повсякденні або укрмова-не-полова»
пропонувала розглянути помилки, які роблять люди, де поширений суржик. А також варіанти, як їх уникнути. Це було динамічно, легко і корисно.
«Трансформація денного макіяжу в вечірній» продемонструвала в прямому ефірі Тетяна Пітюренко. Дякуємо за таку легкість та цінну інформацію.
Олександра Гудкова провела заняття англійською мовою з дорослими і дітками. Цього дня учасники мали змогу вдосконалювати навички говоріння на тему: «Життєвий сценарій». Говорили, грали. Дякуємо за демонстрацію, що навчатись можна легко.
Після цього учасники зібралися на закриття табору. І це окрема частина цієї події, яка варта уваги. Так багато тепла, погладжувань давали учасники, організатори. Учасники дякували за створення події Ганні Яворській, Оксані Павенській, за відмінну технічну підтримку – Максиму Яворському, організатори в свою чергу відзначали зацікавленість учасників, бажання знати, розуміти, досліджувати.
Президент Української асоціації Транзакційного аналізу Сергій Мордюшенко поділився позитивними враженнями від події і прокоментував, що пишається підтримкою УАТА події з такими цінностями.
Дякуємо усім, хто творив цю подію, простір: учасникам, організаторам, тренерам. Дякуємо за щоденні фото та текстові звіти Ірині Тепаленко.
До зустрічі в наступному році!