Запрошуємо на 202 Курс Транзакційного аналізу в психотерапів 25-26 лютого в Києві.
202 курс ТА є офіційною навчальною програмою, затвердженою Українською Асоціацією Транзакційного Аналізу та Європейською Асоціацією Транзакційного Аналізу.
Метою програми є підготовка спеціалістів для роботи в напрямку ТА, для сертифікації на Транзакційного Аналітика, а, також, для особистого розвитку і самовдосконалення. Після закінчення 202 Курсу ТА, учасники мають можливість заключати контракт на сертифікацію в Транзакційному Аналізі.
Повний курс складається з 34 модулів умовно розділений на чотири роки навчання, по 8 навчальних модулів в рік. Кожен модуль являє собою дводенний тренінг. Частота проведення модулів – один раз в місяць або раз в півтора.
Семінари перших двох років навчання є базовими і включають в себе знайомство з основними концепціями транзактного аналізу, а також можливість їх застосування на рівні консультування.
Семінари можуть відвідувати всі, хто цікавиться психологічними процесами для професійної діяльності та особистого розвитку.
Учасники курсу отримають сертифікати європейського зразка.
202 курс, 1-й модуль: Визначення життєвих позицій. Філософські принципи ТА.
Тренер курсу – Ольга Демидова психолог, психотерапевт, сертифікований транзакційний аналітик в області психотерапії європейського реєстру (СТА-Р-ЕАТА), інструктор курсу ТА-101,
член Української Асоціації Транзакційного Аналізу (УАТА),
Європейської Асоціації Транзакційного Аналізу (ЄАТА).
Дводенний семінар: 25-26 лютого 2022року
Час проведення: 10:00-17:00
Важливо: кількість учасників обмежена.
Форма для реєстрації:
Менеджер проекту:
Любов Баркоци, сімейний психолог, психотерапевт
Контакти:
тел. +380501072021
ariadnapsy3@gmail.com