Ласкаво просимо до повноцінного навчання методу транзакційного аналізу!
Для всіх, хто хоче краще зрозуміти себе та навколишній світ, інших людей та як з ними бути, сфокусуватися на внутрішньому стані та розкрити свій потенціал, допомагати собі та близьким, небайдужим для Вас – запрошуємо до навчання транзакційного аналізу!
Вас чекає чотири пізнавальні роки та 360 годин поглибленого вивчення психотерапевтичного методу! Повний курс складається з 32 модулів, тривалістю 12 годин кожний, умовно розділених на чотири роки навчання (по 8 навчальних семінарів в рік). Кожен семінар є дводенним тренінгом і допомагає розкрити конкретну тему.
Щороку навчання складається з:
– 8 навчальних семінарів;
– 2 повні дні кожен;
– 6 годин навчання на день;
– 2 кава-брейки та перерва на обід.
Чотирирічний курс, де Ви дізнаєтесь:
![🔘](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/2/16/1f518.png)
![🔘](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/2/16/1f518.png)
![🔘](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/2/16/1f518.png)
![🔘](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/2/16/1f518.png)
Перші два роки навчання ТА дають потенціал для розвитку фахівців широкого кола професій та розвитку навичок у професіях, пов’язаних з інтенсивною міжособистісною взаємодією.
Транзакційний аналіз дає опору (в першу чергу опору на себе самого), стійкий фундамент знань, на якому можна будувати Себе Нового, розібратися з оточуючими, наново навчитися комунікувати з безпечним, але рішучим відстоюванням власних психологічних кордонів.
Ми пропонуємо можливість професійного, сертифікованого навчання – для себе, для близьких, для професії, для щастя, для Вашої перемоги.
Після кожного семінару учасник отримає сертифікат з кількістю годин навчання.
В результаті курсу ТА-202 Ви отримаєте можливість європейської сертифікації в методі ТА в психотерапії.
Вартість дводенного навчання (12 годин) 65 євро (для членів УАТА – 60 євро).
Місце проведення онлайн: платформа Zoom.
Місце проведення офлайн: Запоріжжя, вул. Перша Ливарна 40, кабінет 211.
Тренер: Ольга Демидова, психолог, психотерапевт, попередній тренер та супервізор у галузі психотерапії ПТСТА-п, член УАТА, ЄАТА
Менеджер: Ольга Іщук
095 161 2320
Ласкаво прошу до дивовижного світу Транзакційного Аналізу ![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/2/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb/2/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/2/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb/2/16/1f499.png)
![](https://uata.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/336687542_5843071732482679_423345633255932707_n-724x1024.jpg)